W odpowiedzi na liczne zapytania napływające do nas od osób szukających pomocy, a nie mających bezpośredniego dostępu do psychologów i psychoterapeutów, uruchamiamy usługę pomocy psychologicznej online w formie poradnictwa psychologicznego i psychoedukacji. Podkreślamy, że jeśli dostępna jest psychoterapia stacjonarna, to taką formę psychoterapii rekomendujemy, ponieważ naszym zdaniem w terapii najważniejszy jest bezpośredni kontakt psychoterapeuty z klientem, a rozmowa przez internet nie spełnia tego warunku.

Przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z e-porady WGP prosimy o zapoznanie się z regulaminem e-porady w WGP

Umożliwiamy Państwu skorzystanie z porady online za pomocą wideorozmowy poprzez komunikator Skype. Nasz identyfikator Skype to warszawskagrupapsychologiczna. Wymagania sprzętowe:

  • Komputer stacjonarny lub laptop z dostępem do internetu (preferowana szybkość to co najmniej 512 kb)
  • Kamera, mikrofon, słuchawki
  • Program Skype – program można pobrać ze strony producenta.

Jak skorzystać z e-pomocy psychologicznej w WGP?

  • I. Kontakt:

   Prosimy o kontakt telefoniczny: (+48) 22 402 88 89 lub mailowy: info@wgp.org.pl z sekretariatem WGP w celu umówienia rozmowy.

  • II. Płatność:

   Po skontaktowaniu się z nami otrzymają Państwo numer rachunku bankowego do wpłaty. Na tym etapie prosimy o opłacenie konsultacji. Wszystkie konsultacje opłacane są z góry.

  • III. Kontakt zwrotny:

   Po otrzymaniu wpłaty sekretariat WGP skontaktuje się z Państwem w celu umówienia dokładnej daty i godziny rozmowy.

Proponujemy dwie formy konsultacji do wyboru:

  • Konsultacja ze specjalistą będącym członkiem zespołu psychologów i psychoterapeutów WGP w cenie 170 – 200  zł w zależności od wybranego specjalisty (konsultacja indywidualna) lub 180 – 270 zł w zalezności od wybranego specjalisty i czasu trwania (konsultacja dla pary) – konsultacja trwa do 50 (indywidualna) lub 60-90 (dla pary) minut. Zapraszamy do zapoznania się z biogramami naszych specjalistów.
  • Konsultacja z psychologiem dziecięcym w cenie 180  zł – konsultacja trwa do 50 minut. Psycholodzy dziecięcy prowadzą także online warsztat indywidualny dla rodziców w sytuacji okołorozwodowej. Zapraszamy do zapoznania się z biogramami naszych specjalistów.

  Administratorem danych osobowych jest WGP Monika Dreger, ul. Górnośląska 7/5, 00-443 Warszawa. Dane wpisane w formularzu kontaktowym i podawane w sekretariacie będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane pytanie lub w celu skontaktowania się w sprawie umówienia spotkania, zgodnie z regulaminem WGP.