Często zdarza się, że to klient musi dostosować się i zaakceptować osobowość psychologa lub psychoterapeuty i nurt terapeutyczny, w jakim dany specjalista pracuje. W Warszawskiej Grupie Psychologicznej jest odwrotnie – staramy się dobierać terapeutę i sposób pracy oraz specjalizacji tak, aby dopasować się do klienta i jego potrzeb.

To możliwe dzięki temu, że Warszawska Grupa Psychologiczna to stworzony w 2007 roku przez Monikę Dreger duży zespół psychologów i psychoterapeutów różnych specjalności. Są wśród nas psychologowie dziecięcy, seksuolog, psychoterapeuci zajmujący się terapią indywidualną długo- i krótkoterminową, terapią par i małżeństw oraz terapią rodzinną. Są psychologowie prowadzący grupy wsparcia i warsztaty o różnorodnej tematyce. Jest psycholog sportu. Są także mediatorzy rodzinni. Nasi specjaliści prowadzą konsultacje i terapie także w języku angielskim.

Świadczymy profesjonalną i rzetelną pomoc, a nasi specjaliści pracują w oparciu o zasady etyki zawodu psychologa. W trosce o wysokie standardy pracy zespół Warszawskiej Grupy Psychologicznej podlega stałej superwizji.

Pracujemy w dwóch placówkach w Warszawie. Pierwsza znajduje się na Mokotowie, przy ul. Wróbla (blisko stacji  Metro Służew), a druga przy ul. Kosiarzy w Wilanowie.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy psychologicznej w Warszawskiej Grupie Psychologicznej?

    • Pracujemy w dużym zespole psychologów i psychoterapeutów różnych specjalności
    • Dobieramy rodzaj i formę pomocy indywidualnie – do potrzeb każdego klienta
    • Pracujemy w dwóch placówkach w Warszawie. Łatwy dojazd nie tylko z Mokotowa.

    • Zespół WGP podlega stałej superwizji
    • Pracujemy zgodnie z zasadami etyki i rzetelności zawodowej