W odpowiedzi na liczne zapytania napływające do nas od osób szukających pomocy, a nie mających bezpośredniego dostępu do psychologów i psychoterapeutów, uruchamiamy usługę e-pomocy psychologicznej w formie poradnictwa psychologicznego i psychoedukacji. Podkreślamy, że nie jest to psychoterapia, ponieważ naszym zdaniem w terapii najważniejszy jest bezpośredni kontakt psychoterapeuty z klientem, a rozmowa przez internet nie spełnia tego warunku.

Umożliwiamy Państwu skorzystanie z porady online za pomocą wideorozmowy poprzez komunikator Skype. Nasz identyfikator Skype to warszawskagrupapsychologiczna

Przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z e-porady WGP prosimy o zapoznanie się z regulaminem e-porady w WGP

Wymagania sprzętowe:

  • Komputer stacjonarny lub laptop z dostępem do internetu (preferowana szybkość to co najmniej 512 kb)
  • Kamera, mikrofon, słuchawki
  • Program Skype – program można pobrać ze strony producenta: http://www.skype.com/pl/download-skype/skype-for-computer/

Jak skorzystać z porady online?

I. Kontakt:

Prosimy o kontakt telefoniczny: (+48) 22 402 88 89 lub mailowy: info@wgp.org.pl z sekretariatem WGP w celu umówienia rozmowy.

II. Płatność:

Po skontaktowaniu się z nami otrzymają Państwo numer rachunku bankowego do wpłaty. Na tym etapie prosimy o opłacenie konsultacji. Wszystkie konsultacje opłacane są z góry.

III. Kontakt zwrotny:

Po otrzymaniu wpłaty sekretariat WGP skontaktuje się z Państwem w celu umówienia dokładnej daty i godziny rozmowy.

Proponujemy dwie formy konsultacji do wyboru:

I. Konsultacja ze specjalistą będącym członkiem zespołu psychologów i psychoterapeutów WGP w cenie 130 zł (konsultacja trwa do 50 minut). Zapraszamy do zapoznania się z biogramami naszych specjalistów.

II. Konsultacja z założycielką Warszawskiej Grupy Psychologicznej, koordynatorem zespołu psychologów i psychoterapeutów WGP, doświadczonym psychologiem i mediatorem rodzinnym – Moniką Dreger w cenie 200 zł (konsultacja trwa do 50 minut).

Administratorem danych osobowych jest WGP Monika Dreger, ul. Górnośląska 7/5, 00-443 Warszawa. Dane wpisane w formularzu kontaktowym i podawane w sekretariacie będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane pytanie lub w celu skontaktowania się w sprawie umówienia spotkania, zgodnie z regulaminem WGP.