Pomoc psychologiczna na warszawskim Ursynowie

 

Nieważne kim jesteś oraz tego, jak poważny jest Twój problem, do każdego przypadku podchodzimy z odpowiednim zaangażowaniem. W Warszawskiej Grupie Psychologicznej (WGP) skupiamy zespół doświadczonych psychologów i psychoterapeutów, specjalizujących się w pracy z osobami dorosłymi, młodzieżą, dziećmi, parami oraz rodzinami. Nasze działania opieramy na solidnej wiedzy merytorycznej, przestrzeganiu kodeksu etycznego i empatii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Również na warszawskim Ursynowie możesz zadbać o swoje zdrowie psychiczne, gdyż tam mieści się jedna z placówek naszego oddziału.

Sytuacje stresowe, traumy to wszystko może odbić się negatywnie na naszym zdrowiu psychicznym. Nie warto bagatelizować pierwszych symptomów, ponieważ zdrowie psychiczne ma wpływ na pozostałe aspekty naszego życia. Podczas zajęć z psychologiem nierzadko zdarza się, że to pacjent musi dostosować się do osobowości psychoterapeuty oraz do nurtu terapeutycznego, w jakim specjalista pracuje. W przypadku Warszawskiej Grupy Psychologicznej podejście jest odwrotne – starannie dobieramy terapeutę, sposób pracy i specjalizację, aby lepiej dostosować się do pacjenta i jego potrzeb.

Jaką pomoc możesz otrzymać w WGP na Ursynowie?

Warszawska Grupa Psychologiczna na Ursynowie oferuje szeroki zakres usług, obejmujący konsultacje indywidualne, terapie rodzinne, grupowe sesje wsparcia oraz warsztaty edukacyjne. Dzięki zespołowi wysoko wykwalifikowanych psychologów i terapeutów możemy dostosować terapie do różnorodnych potrzeb pacjentów. Pomoc jest udzielana w obszarze radzenia sobie ze stresem, problemach rodzinnych, trudnościach szkolnych czy w pracy, a także w sytuacjach traumatycznych.

W składzie Warszawskiej Grupy Psychologicznej na Ursynowie znajdują się psycholog dziecięcy, seksuolog, terapeuci zajmujący się terapią indywidualną długoterminową i krótkoterminową, terapią par i małżeństw, a także terapią rodzinną. Wśród nas są również psychologowie prowadzący grupy wsparcia, warsztaty o różnej tematyce, specjalista od psychologii sportu oraz mediatorzy rodzinni. Nasi specjaliści oferują konsultacje i terapie także w języku angielskim.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną pomoc, a nasi specjaliści pracują zgodnie z zasadami etyki zawodu psychologa. Odważ się zrobić pierwszy krok w odzyskaniu kontroli nad swoim życiem dzięki Warszawskiej Grupie Psychologicznej na Ursynowie.