Dorota Skrajna

Psycholog, psychoterapeutka, mediatorka. Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, członkini Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Uzyskała dyplom psychoterapeuty w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii Instytutu Psychologii Zdrowia w Warszawie akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Ukończyła kurs I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz studia podyplomowe w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w zakresie mediacji.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w poradniach psychologiczno-pedagogicznych, gdzie zajmowała się diagnozą przyczyn trudności dzieci i ich rodzin, a także udzielała wsparcia psychologicznego dzieciom, młodzieży oraz rodzicom. Udzielała pomocy parom małżeńskim oraz rodzicom, aby ich relacje z bliskim stawały się lepsze.

Zajmuje się terapią dorosłych i młodzieży borykających się z nadmiarowym lękiem, depresją, życiowymi kryzysami oraz trudnościami w relacjach. Swoją pracę stale poddaje superwizji, a także nieustannie wzbogaca swoją wiedzę poprzez udział w szkoleniach i konferencjach.

Prowadzi spotkania także w języku angielskim.

Placówka: WGP Czerska Sprawdź innych psychoterapeutów