W książce „Co boli związek?” Moniki Dreger i Magdaleny Kuszewskiej – pierwszej z serii Rozmowy Psychologiczne – znajdziecie trzynaście rozmów.

„Omawiamy na konkretnych przykładach to, co okazuje się problematyczne dla wielu par. Kłopot w komunikacji, problem ze zdradą, „ta trzecia”- czyli teściowa, pojawienie się dziecka, zazdrość, utrzymanie związku na odległość (w dobie Internetu), ale i to, w jaki sposób się rozstać”- mówią autorki.

Dzięki temu, że panie znają się i lubią, książka jest napisana wartko i lekko (choć pojawiają się przecież także poważne, trudne tematy). Książka wydana została przez naszą Poradnię, jako pierwsza z cyklu Rozmowy Psychologiczne. Zapraszamy do lektury!

Książkę kupicie w naszych poradniach lub w naszym sklepie internetowym: www.rozmowypsychologiczne.pl

Zachęcamy także do przeczytania recenzji książki.

Ze sobą, między sobą i z innymi. Do tego przyjaźń. Każdy z nas jest inny, o czym nie wolno zapominać. Ważne, aby chciało się robić sobie nawzajem przyjemności. O tym też jest ta książka. Polecamy ją, bo można tutaj przeczytać o tym, co czasem trudno nam nazwać i opisać.

— Michał Urbaniak (jazzman, wirtuoz skrzypiec i saksofonu, kompozytor) z żoną Dorotą (jego agentką, kulturoznawczynią)

Każdy marzy o wielkiej i idealnej miłości. Nie ma chyba na świecie osoby, która nie chciałaby jej doświadczyć. Tak zostaliśmy skonstruowani. Jednak stworzenie wymarzonej relacji okazuje się być czasem najcięższą rzeczą pod słońcem. Ta książka zainspirowała nas do poszukiwania nowych rozwiązań i zmotywowała do tego, aby nieprzerwanie pracować nad jakością naszego związku.

— Ania Rusowicz (wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów) i Hubert Gasiul (muzyk, perkusista zespołu Wilki i Ani Rusowicz)