“Co boli związek?” – Monika Dreger, Magdalena Kuszewska – książka + e-book + poradnik

76,90 

Zestaw zawiera książkę “Co boli związek?” w wydaniu tradycyjnym, e-book w formatach *epub i *mobi oraz poradnik edukacyjny autorstwa Moniki Dreger, w którym w przystępny sposób autorka przedstawia, gdzie i w jaki sposób szukać pomocy psychologicznej. Książka wysyłana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej (przesyłki pocztowej lub kurierskiej). E-book i poradnik udostępniane są online.

SKU: cbz_p Kategorie: ,

Z jakimi trudnościami najczęściej borykają się pary? Czy w każdym związku pojawia się moment, w którym kończy się miłość, a zaczyna przyzwyczajenie? Czy zdrada może scalić związek i zbliżyć partnerów do siebie? I wreszcie, po co komu terapia par? Na te i wiele innych pytań odpowiadają Monika Dreger (psycholog, terapeutka par, mediator rodzinny) i Magdalena Kuszewska (dziennikarka).

Książka “Co boli związek?” to trzynaście rozdziałów, w których autorki omawiają powszechne problemy, z którymi radzą sobie partnerzy w związkach oraz takie, z którymi zgłaszają się do gabinetu terapeuty par. To pierwsza książka z cyklu Rozmowy Psychologiczne.

Zestaw zawiera książkę w wydaniu tradycyjnym, e-book w formatach *epub i *mobi oraz poradnik edukacyjny autorstwa Moniki Dreger, w którym w przystępny sposób autorka przedstawia, gdzie i w jaki sposób szukać pomocy psychologicznej. Książka wysyłana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej (przesyłki pocztowej lub kurierskiej). E-book i poradnik udostępniane są online.

Informacje dodatkowe

Waga 600 g