W natłoku codziennych spraw i obowiązków coraz trudniej znaleźć czas na wypoczynek i relaks. Ciągłe napięcie związane z dużą ilością pracy, bardzo częste korzystanie z urządzeń mobilnych, stawiane oczekiwania i cele wobec samych siebie, a także w relacjach międzyludzkich sprawiają, że stres towarzyszy nam coraz częściej.
Zapraszamy na spotkania grupy relaksacyjnej, która przeznaczona jest dla osób szukających przestrzeni i czasu na to, aby być blisko siebie, zrelaksować się oraz nauczyć się, jak odpoczywać i radzić sobie ze stresem.

Podczas spotkań:

  • Skorzystasz z metod i technik relaksacyjnych takich jak trening autogenny Schultza czy progresywna relaksacja mięśni Jacobsona
  • Odbędziesz treningi uważności
  • Nauczysz się rozpoznawać sytuacje i bodźce wywołujące stres i poznasz techniki radzenia sobie z nim
  • Poznasz ćwiczenia oddechowe
  • Odbędziesz treningi wyobrażeniowe i nauczysz się korzystać z wizualizacji w radzeniu sobie ze stresem i napięciem
  • Poznasz podstawy jogi i dietetyki
  • Dowiesz się, jak planować aktywność fizyczną oraz jak dostosować ją do własnych preferencji i możliwości – skorzystasz z pomocy doświadczonych trenerów i instruktorów sportu i rekreacjiJesteśmy w trakcie zbierania grupy.

Spotkania odbywać się będą w małej grupie raz w tygodniu w soboty, w godzinach 11.00-12.30. Planujemy przeprowadzenie 15 spotkań.
Termin pierwszego spotkania: termin pierwszego spotkania zostanie wyznaczony po zebraniu grupy.
Miejsce: siedziba Warszawskiej Grupy Psychologicznej, ul. Czerska 18 lok. 130 (VI klatka VII piętro) w Warszawie
Koszt jednego spotkania grupy wynosi 60,00 zł (płatne za miesiąc z góry).

Przed przystąpieniem do grupy niezbędne są dwa spotkania konsultacyjne.

I spotkanie – dotyczące bieżącej sytuacji w życiu osobistym i zawodowym – prowadzi Monika Dreger – psycholog i koordynator zespołu Warszawskiej Grupy Psychologicznej
II spotkanie – dotyczące sposobów radzenia sobie ze stresem i form wypoczynku – prowadzi Daria Abramowicz – psycholog prowadzący grupę
Koszt jednego spotkania konsultacyjnego wynosi 100,00 zł

Prowadząca: psycholog, trener i instruktor sportu Daria Abramowicz
Informacje i zapisy: tel. (22) 402 88 89 lub e-mail: info@wgp.org.pl

 

Zastrzegamy sobie prawa do zmiany lub odwołania terminu pierwszego spotkania w przypadku zebrania niewystarczającej liczby chętnych.