Aleksandra Papaj

Absolwentka psychologii Uniwersytetu Humanistycznego SWPS w Warszawie. Ukończyła Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia organizowane przez Instytut Psychologii Zdrowia (posiada certyfikat specjalisty psychoterapii uzależnień).

Obecnie uczestniczy w całościowym 4-letnim szkoleniu psychoterapeutycznym w Szkole Psychoterapii Ośrodka Edukacji i Pomocy Psychologicznej INTRA rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej Stowarzyszenia INTRA.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Poradniach Leczenia Uzależnień, Oddziałach Dziennych oraz Oddziałach Całodobowych Leczenia Uzależnień. Odbyła staż kliniczny w Wojewódzkim Ośrodku Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Łomży a także w Klinice Psychiatrycznej Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia w Pruszkowie. Ma doświadczenie w pracy terapeutycznej zarówno indywidualnej, jak i grupowej.

Szczególną wagę przykłada do zbudowania akceptującej, przyjmującej i bezpiecznej relacji, w której wspólnie z klientem i w jego tempie, pracuje nad wyznaczonymi celami. Stara się jak najlepiej poznać świat osoby z którą rozmawia, nie narzuca swoich wartości, uznaje potencjał leczący, jaki ma w sobie klient.

Prowadzi psychoterapię indywidualną w nurcie humanistycznym. Swoją pracę dostosowuje indywidualnie do potrzeb każdego klienta.

Pracuje pod stałą Superwizją.

Placówka: WGP Czerska Placówka: WGP Wróbla Sprawdź program psychologii w sporcie